HANDE ATAİZİ, 15. KEZ ESTETİK OLACAK!

Şu sıralar partneri Cihan Ünal tarafından tacize uğradığı iddiasıyla gündemde olan Hande Ataizi yine bıçak altına yatıyor

Magazin

HANDE ATAİZİ, 15. KEZ ESTETİK OLACAK! Ünlü oyuncu, 19 estetik ameliyatla sanatçılar arasında birinci sırada yer alan Ajda Pekkan'ı yakalamaya doğru gidiyor. Genç yaşta çok sayıda estetik operasyon geçiren Ataizi, geçen yıl yaptırdığı göğüslerinden memnun kalmadığı için yarın yine ameliyata girecek. Böylece Ataizi'nin estetik sayısı 15'e çıkmış olacak.

2 KEZ BURUN 3 KEZ ÇENE

Hande Ataizi İlk 1997 yılında göğüslerine slikon koydurdu. Bir yıl sonra da burnunu estetik operasyonla düzelttirdi. Sonra iki yıl arayla iki ayrı burun ameliyatı daha oldu. Üç kez çenesini düzelttiren güzel oyuncu, üç defa da şakaklarına doku kokteyli enjekte ettirdi. Bir de üst dudağında slikon takviyesi var. Ataizi her fırsatta estetik operasyonları ihtiyaçtan dolayı yaptırdığını açıklıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: