HANDE ATAİZİ KENDİSİYLE YÜZLEŞTİ

Aşkta da işte de aradığını bulamayan Hande Ataizi özeleştiri yaptı

Magazin

HANDE ATAİZİ KENDİSİYLE YÜZLEŞTİ Seksi oyuncu 8 büyük hatasını itiraf etti. İşte Hande Ataizi’nin çarpıcı açıklamaları...

1-“Söylenmeyecek sözleri söylüyorum. Bir soru sorulduğunda kalbimden ne geçiyorsa aynen konuşuyorum. Başkaları gibi şirin görünmek için oynamıyor, ‘Aman Türk toplumu ne der’ diye düşünmüyorum. Tabii eleştiriliyorum”.

2- “En büyük problemlerimden biri; sevgiye aç olmak. Karşımdaki insandan çok şey bekliyorum. Olmayınca da vahşi ata dönüyorum. Oysa diğer kadınlar ne verilirse yetinmesini biliyor”.

3- “İlişki yolunda giderken sevgilimi kaybetme korkusuna kapılıyorum. O andan itibaren garipleşiyorum. Erkek arkadaşımının canını acıtıp kendi mezarımı kazıyorum”.

4- “Bende sabır eksik. Katlanmasını bilmiyorum. Tez canlıyım. Özgürlüğüme fazlasıyla düşkünüm”.

5- “Psikoloğuma göre karar mekanizmam bozuk. Algılamam sıfır. Kimseyi kendime inandıramıyorum. Verdiğim enerji galiba düşük’.

6- “Her ilişkimde kendimi ispatlamaya çalışıyorum. Çünkü ön yargıları var. Ama artık bundan bıktım, usandım. İstiyorum ki, onlar içimdeki Hande’yi keşfetsinler”.

7- “Basiretim bağlandı Fethi Pekin ile evlendim. Sırf karşındeki insan seni çok seviyor diye evlenmemek lazım”.

8- ''Eskiden dudaklarıma enjeksiyon yaptırırdım, artık bıraktım. Güzel durmadağını anladım. Şimdiki aklım olsaydı burnumu da yaptırmazdım. Benim gerizekalılığım işte''
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: