Hande Ataizi resmen boşandı!

Hande Ataizi boşanma haberlerini yalanladıktan sonra eşi Benjamin Harvey'e boşanma davası açmıştı. Ataizi bugün resmen boşandığını sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin

Hande Ataizi resmen boşandı! Geride bıraktığımız ay içerisinde yedi yıllık eşi Benjamin Harvey’den ayrılacağı iddiaları ortaya atılan ancak bu iddiaları yalanlayan oyuncu Hande Ataizi birkaç gün önce boşanma davası açmış ancak duruşmaya katılmadığı için dava düşmüştü.

Hande Ataizi ikinci kez boşanma davası açtı!

Hande Ataizi ikinci kez boşanma davası açtı!Herkes Ataizi’nin boşanmak adına ikinci bir dava açtığı haberlerini konuşurken oyuncu sosyal medya hesabından ayrıldıklarını açıkladı. İşte Hande Ataizi’nin o satırları: Bugün hayatımın yeni bir evresine attığım adımı, ilk kez sizle paylaşmak istedim. Yedi yıllık eşim ve biricik oğlum Leon'un babası Benjamin Harvey ile karşılıklı anlaşarak evliliğimizi sonlandırma kararı aldık. Ama üçümüzü yine hep beraber görmeye devam edeceksiniz. Leon'un anne ve babası olarak yemeklerde, parklarda, okulda… Aramızdaki dostluk ve arkadaşlık ilişkisi boşanmayla bitmeyecek kadar sağlam. Her şeyin bir başlangıcı olduğu gibi bir sonu da var. Yeter ki sevgi, saygı ve dostluk hayatımızdan eksilmesin…

Hande Ataizi boşanma davası açtı!

Hande Ataizi boşanma davası açtı!YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: