HANDE ATAİZİ, ÜNAL'IN İDDİALARINI YANITLADI!

Hande Ataizi, Cihan Ünal'ın iddialarına basın açıklaması getirdi.

Magazin

HANDE ATAİZİ, ÜNAL'IN İDDİALARINI YANITLADI! Herkesin malumu olduğu üzere tiyatro oyunlarının sahnelenme süresi ve sayısı bellidir, çok daha önceden kesinleştirilir. Sonsuz saygı duyduğum Gencay Hanım'ın projesi olduğu için formal eğitimini aldığım tiyatroya gönülbağımdan, saygın bir eserin parçası olabilmek adına bu oyunda oynadım ve görevimi tamamladım.

Sayın Cihan Ünal'ın kanser hastaları için yapılacak bir gösteriden kaçmışım intibarını yaratacak sözlerini en hafifinden yadırgatıcı buldum. Karşılıklı mutabakat ve kendisinin son derece iyi bildiği nedenlerle nihayetlendirilen bir oyunun ardından beni zor durumda bırakma niyetiyle verdiği demecin ne tiyatro sanatına, ne Gencay Hanım'ın emeklerine, ne de oyunumuzun başarısına yakışmadığını belirtmek zorundayım.

Cihan Bey'in oyunun bitmesinin ardından telefonuma yollamış olduğu mesajı ve gönderilme nedenlerini kamuoyuyla paylaşmamamızı tercih edeceğine de eminim. Vermek zorunda olduğum bu basın demeciyle yetiniyorum.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: