Hande Ataizi'den Mehmet Ali Erbil'e sert sözler!

Geçtiğimiz günlerde "Çocuklu kadınla evlenmem" açıklamasında bulunan Mehmet Ali Erbil'e Hande Ataizi'den sert bir tepki geldi.

Magazin

Hande Ataizi'den Mehmet Ali Erbil'e sert sözler! Kanal D'deki '4 Kadın Zamanı' adlı programında sunuculuk yapan Hande Ataizi, geçtiğimiz gün verdiği röportajda "Çocuklu kadınla evlenmem" diyen Mehmet Ali Erbil'i adeta topa tuttu. Ataizi, "Mali'yi severim. Ama aklı başında kim onunla evlenir ki zaten." şeklinde konuştu.

Mehmet Ali Erbil: Birlikte olmadığım kadınlar homoseksüel dedikodusu çıkarıyor!

Mehmet Ali Erbil: Birlikte olmadığım kadınlar homoseksüel dedikodusu çıkarıyor!Mehmet Ali Erbil, verdiği bir röportajda "Yeniden evlenirseniz nasıl biri olur?" sorusuna, "Büyük konuşmayayım ama çocuk sahibi olmasın. Benimkiler bana yeter. Bu yaşımdan sonra bir de çoluk çocukla uğraştırmasın beni. Benden olabilir ama o ayrı. Bugün evlensem yine çocuk yaparım. Ama aşk başka bir konu. O zaman işler değişiyor. Dediğin lafları yiyebilirsin de. Normalde hiç beğenmeyeceğim bir kadına da aşık olabilirsin. Belki kadın pavyondan çıkacak tövbe yarabbi. Bilemeyiz. Ama kendini beğenmiş, sonradan görme bir kadın olmasın. Güldürmeyi hep benden beklemesin, o da beni güldürsün." açıklamasını yapmıştı. Mehmet Ali Erbil şimdiye kadar 4 kez evlilik yaptı ve 3 çocuğu var.

Mehmet Ali Erbil'in zor günleri!

Mehmet Ali Erbil'in zor günleri!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: