HANDE ATAİZİ'NİN EVİ YIKILIYOR!

Göltürkbükü'nde ünlülerin milyon dolarlık evlerinin bulunduğu beachlerin dışında yıkım yapılması, çifte standardı gözler önüne serdi.

Magazin

HANDE ATAİZİ'NİN EVİ YIKILIYOR! Bodrum Göltürkbükü Belediyesi'nde belediye meclisinin 2 ay önce aldığı kararla, sahilde bulunan iskeleler önceki günden itibaren yıkılmaya başlandı. Ancak yıkımlara ucuz işletmelerin bulunduğu ve halk arasında Anadolu Yakası olarak bilinen bölgedeki beachlerden başlanması, tepkileri de beraberinde getirdi.

Bir köprünün ayırdığı ünlü sosyete kulüpleri ile beachlerin ve tanınmış simaların evlerinin bulunduğu bölgeye şimdilik dokunulmaması, çifte standart olarak yorumlandı. Yaklaşık 20 sosyete kulübünün yer aldığı bölgede, aralarında Hande Ataizi, Sinem Güven, Cemil İpekçi, Sinan Engin, Seda Sayan, Semiramis Pekkan, Feryal Gülman gibi birçok ünlü ismin milyon dolarlık evleri bulunuyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: