Hande Doğandemir 'aşk' iddialarına yanıt verdi!

Oyuncu Hande Doğandemir 1 yıl aşk yaşadığı Mert Fırat’tan, geçtiğimiz Mayıs ayında ayrılmıştı. Hande Doğandemir, hakkında çıkan aşk haberlerine sosyal medya hesabından isyan etti.

Magazin

Hande Doğandemir 'aşk' iddialarına yanıt verdi! 2 hafta önce Burak Yılmaz ile Çeşme'de bir plajda görüntülenen Hande Doğandemir, aşk iddialarını yalanlayıp "Ortak bir arkadaşımız sayesinde tanıştık” demişti.

Ardından Hande Doğandemir'in Mimar Taha Efe Kesgün ile aşk yaşadığı ileri sürüldü. Bu iddianın ortaya çıkmasının nedeni ise; Hande Doğandemir ile Taha Efe Kesgün'ün grubuyla Maslak’taki bir mekanda görüntülenmesiydi.

Hande Doğandemir'in arkadaş buluşması!

Hande Doğandemir'in arkadaş buluşması!Aşk dedikodusunun ardından Taha Efe Kesgün'ün, Mert Fırat'a olan benzerliği de magazin gündemine bomba gibi düştü. Ancak oyuncu Hande Doğandemir, aşk iddialarını sosyal medyadan kesin bir dille yalanladı.

İşte Hande Doğandemir'in o açıklaması:

"Bugün özel hayatımla ilgili hakkımda çıkan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Hiçbir gerçeklik payı olmadan yapılan bu haberlere karşı kırgınlığımı bir kez daha belirtip, gündemi gereksiz yere meşgul etmemenizi gazeteci arkadaşlarımızdan tüm içtenliğimle rica ediyorum."


Hande Doğandemir Mert Fırat'ın benzerini buldu!

Hande Doğandemir Mert Fırat'ın benzerini buldu!

Bunlarda ilginizi çekebilir: