Hande Doğandemir: Bu özellik Ankaralı olmaktan geliyor

“Başta mesafeli ve soğuk dursam da tanıdıkça hiç öyle olmadığımı söylerler” diyen Hande Doğandemir, “Sanırım bu özellik Ankaralı olmaktan geliyor" diye konuştu.

Magazin

Hande Doğandemir: Bu özellik Ankaralı olmaktan geliyor Hande Doğandemir kamera arkasından oyunculuğa nasıl geçtiğini yeni projesi ‘Daha İyi Bir Yarın’ filminin detaylarını ve kendisine dair merak edilenleri MAG okurlarıyla paylaştı.

“Başta mesafeli ve soğuk dursam da tanıdıkça hiç öyle olmadığımı söylerler” diyen Hande Doğandemir, “Sanırım bu özellik Ankaralı olmaktan geliyor. Kontrollü, planlı ve adaletli olmaya çalışıyorum ama genelde neşeli ve eğlenceliyimdir. Hiçbir zaman hırslı biri olamadım ama inandığım şeyin arkasından sonuna kadar giderim” açıklamasında bulundu.

"AŞKI BİR İHTİYAÇ OLARAK GÖRMÜYORUM"

Doğandemir, "Aşk sizin için ne ifade ediyor?" sorusunu, "Aşka çok büyük anlamlar yüklemiyorum ve bir ihtiyaç olarak da görmüyorum. Hayatın bir parçası aşkı da zaten bir başkasına duyulan his olarak özetleyemem. Birçok şeye karşı olan tutkumuz, benim için bu da hayatın bir parçası” şeklinde cevapladı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: