Hande Doğandemir: Elçi olmak heyecan verici!

Mert Fırat ile ayrılma haberleriyle gündeme gelen Hande Doğandemir, yüzü olduğu şampuan reklam filmi için kamera karşısına geçti.

Magazin

Hande Doğandemir: Elçi olmak heyecan verici! Uzun süredir Mert Fırat ile birlikte olan Hande Doğandemir, geçtiğimiz hafta ayrılma haberleriyle gündeme gelmişti.

Mert Fırat: Öyle bir şey yok

Mert Fırat: Öyle bir şey yok32 yaşındaki güzel oyuncu Hande Doğandemir, Mert Fırat ile ayrıldığı haberleriyle gündeme gelerek küçük imaj değişikliğine gitmişti.

Yüzü olduğu bir şampuan markasının reklam filmi için kamera karşısına geçti. Aynı markanın ikinci kez reklamında yer alan oyuncu, “Kadınlara saçları konusunda ihtiyaçları olan çözümü sunan bir elçi olmak çok heyecan verici” diye konuştu.

Hande Doğandemir'e aşk acısı yaradı!

Hande Doğandemir'e aşk acısı yaradı!Ne Olmuştu?

Hande Doğandemir rol arkadaşı Yiğit Özşener ile bir barda samimi görüntüler vermişti. Bu gelişmenin ardından sevgilisi Mert Fırat ile arası açılmıştı. İkili her ne kadar daha sonra birlikte poz verse de ilişki devam etmedi. Mert Fırat'ın Ufak Tefek Cinayetler dizisindeki rol arkadaşı Gökçe Bahadır ile yakınlaştığı da bir başka iddiaydı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: