Hande Doğandemir'den imalı paylaşım!

1 yıllık ilişkisini geçtiğimiz aylarda sonlandıran Hande Doğandemir, Instagram hesabından imalı bir paylaşım yaptı.

Magazin

Hande Doğandemir'den imalı paylaşım! Son olarak, 'Kaybedenler Kulübü Yolda' filmiyle izleyiciyle buluşan Hande Doğandemir, sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ayrılık acısını böyle atlatıyor!

Ayrılık acısını böyle atlatıyor!Doğandemir, 1 yıldır aşk yaşadığı Mert Fırat’ın kendisini İdil Fırat’la aldatmasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ayrılıktan sonra Instagram paylaşımlarına hız veren oyuncu, geçtiğimiz günlerde Onedio'ya samimi açıklamalarda bulunmuştu.

Hande Doğandemir'den samimi açıklamalar!

Hande Doğandemir'den samimi açıklamalar!“İlişki deneyimi olmayan kadına, ne tavsiye edersiniz?” sorusuna, “Tam bana sorulacak soru... Neyse... Kendinden daha değerli bir şey olmadığı ve her zaman kendisini sevmesini söylerim” yanıtını vermişti.

Güzel oyuncu, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 1 hafta önce İstem Yılmaz ile evliliğini sonlandıran futbolcu Burak Yılmaz ile Çeşme'de bir plajda sohbet ederken görüntülenmişti.

Hande Doğandemir ile Burak Yılmaz'ın plaj sohbeti!

Doğandemir, Instagram hesabına "Güneş yerinde her şey yolunda" notunu düşerek yeni bir fotoğraf yükledi. Hande Doğandemir'in imalı paylaşımı Instagram kullanıcılarının dikkatini çekti.

İşte o paylaşım:

Bunlarda ilginizi çekebilir: