Hande Doğandemir'den o fotoğrafa dava!

Hande Doğandemir bir televizyon kanalında yer alan “Babasına ölüm tuzağı kurdu” başlıklı haberde kendi fotoğrafının kullanıldığını görünce şikayetçi oldu. Oyuncu, 50 bin liralık manevi tazminat talebinde bulundu.

Magazin

Hande Doğandemir'den o fotoğrafa dava! Hande Doğandemir, “Babasına ölüm tuzağı kurdu” başlıklı haberde fotoğrafının kullanılması üzerine yayını yapan kanala dava açtı. Açılan davanın dilekçesinde 2 Temmuz’da yayınlanan haberde “cinayetle suçlanan gençler” olarak Hande Doğandemir ile meslektaşı Kerem Bürsin’in yan yana olduğu fotoğrafın kullanıldığı belirtildi.

Hande Doğandemir ilk kez konuştu!

Hande Doğandemir ilk kez konuştu!Dilekçede şu detaylar yer aldı:

“Cinayete teşebbüs haberinde fotoğrafı kullanılarak Hande Doğandemir’in kişilik haklarına saldırıda bulunulmuştur. Haber tamamen asılsız ve gerçeğe aykırıdır. Doğandemir’in üzüntüsünün bir nebze de olsun hafifletilmesi için 50 bin lira manevi tazminatın yasal faiziyle birlikte davalı televizyondan tahsilini istiyoruz.”

Hande Doğandemir-Engin Öztürk aşkı yeniden mi başladı?

Hande Doğandemir-Engin Öztürk aşkı yeniden mi başladı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: