Hande Erçel açıkladı: "Aramızda bir şey yok"

Önceki akşam Murat Dalkılıç'la birlikte bir mekan çıkışı görüntülenen Hande Erçel, ablası Gamze Erçel'le aralarında sorun olduğu yönünde çıkan iddiaları yalanladı. "Aramızda bir şey yok" diyen güzel oyuncu bu dedikodunun bir Instagram hatasından dolayı çıktığını belirtti.

Magazin

Hande Erçel açıkladı: "Aramızda bir şey yok" Hande Erçel önceki akşam sevgilisi Murat Dalkılıç'la İbrahim Büyükak'ın doğum günü partisine katıldı. Mekan çıkışı görüntülenen ikili araçlarını beklerken gazetecilerin sorularını yanıtladı. Hande Erçel geçtiğimiz gün ablası Gamze Erçel'i takipten çıkarmış, bir süre sonra da yeniden takip etmeye başlamıştı. Magazin muhabirleri, güzel oyuncuya ablasıyla aralarında bir problem olup olmadığını sordu. "Olabilir mi öyle bir şey" diyen Hande Erçel, "Instagram hatası. Aramızda bir şey yok” ifadelerini kullandı.

Hande Erçel çevirmeye takılınca sevgilisi Murat Dalkılıç'ı aradı

Hande Erçel çevirmeye takılınca sevgilisi Murat Dalkılıç'ı aradıO soru cevapsız kaldı!

Güzel oyuncunun Engin Altan Düzyatan'la 'Kurşun' isimli dizide başrolü paylaşacağı iddia edilmişti. Fakat o rol daha sonra Burçin Terzioğlu'nun olmuştu. Muhabirlerin bu konu hakkında sorularına ise Hande Erçel cevapsız bıraktı.

"Bana 'bazlama surat' diyemezsin!"Hande Erçel'le aşk yaşayan Murat Dalkılıç aşka geldi!

Hande Erçel'le aşk yaşayan Murat Dalkılıç aşka geldi!


[url=https://www.gecce.com.tr/haber-hande-ercelle-ask-yasayan-murat-dalkilic-aska-geldi][/url]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: