Hande Erçel, Murat Dalkılıç'la barıştıkları yönünde çıkan haberler için ne dedi?

Murat Dalkılıç'la barıştığı iddia edilen Hande Erçel, dün akşam bir mekan çıkışı görüntülendi. Bakın iddialar için ne söyledi?

Magazin

Hande Erçel, Murat Dalkılıç'la barıştıkları yönünde çıkan haberler için ne dedi? Hande Erçel ile Murat Dalkılıç geçtiğimiz yaz aşk yaşamaya başlamıştı fakat çift bir kaç ay önce ayrılmıştı. Annesi rahatsızlanan Hande Erçel boş zamanlarını onunla geçirmek istediği için önce Murat Dalkılıç'la yaşadığı evden taşınmış, ardından da ilişkiye zaman ayıramadığı gerekçesiyle Murat Dalkılıç'tan ayrılmıştı. Fakat geçtiğimiz hafta çiftin barıştığı ve yeniden bir araya geldiği iddiaları gündeme geldi. Dün akşam görüntülenen Hande Erçel'e bu iddialar soruldu. "Murat Dalkılıç'la barıştınız mı?" sorusunu duyan Hande Erçel muhabirlerin yanından hızlıca uzaklaşarak aracına bindi. Hande Erçel yeni dizisiyle ilgili sorulara ise, "Çekimler başladı, her şey güzel gidiyor" cevabını verdi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: