Hande Erçel soruları Murat Dalkılıç'ın kabusu oldu!

Barıştıkları konuşulan Murat Dalkılıç'la Hande Erçel sessizliklerini koruyor. Önceki gün görüntülenen Murat Dalkılıç, Hande Erçel'le ilgili soruları yine yanıtsız bıraktı.

Magazin

Hande Erçel soruları Murat Dalkılıç'ın kabusu oldu! Murat Dalkılıç ile Hande Erçel'in barıştıkları ve yeniden bir araya geldikleri yönünde dedikodular uzun süredir konuşuluyor. Fakat nedense taraflar bu iddialar karşısında bir açıklama yapmaktan çekiniyor ve sessizlikleri bozmuyor.

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel hakkında flaş iddia!

Murat Dalkılıç ile Hande Erçel hakkında flaş iddia!NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI!

Önceki gün arabasının içinde görüntülenen Murat Dalkılıç'a magazin muhabirleri yine Hande Erçel'i sordu. "Hande hanımla barıştığınız konuşuluyor. Herkes de barışmanızı istiyor. Siz bu iddialar için ne söylemek istersiniz?" diyen gelen bir soruya Murat Dalkılıç ne cevap vereceğini şaşırdı. Otomobilinin camını açıp kapatan Dalkılıç bir süre etrafına bakındı. Ardından da muhabirlere teşekkür ederek yanlarından uzaklaştı.

Hande Erçel setten çıkıp hastaneye koşuyor!

Hande Erçel setten çıkıp hastaneye koşuyor!Hande Erçel'in yeni dudakları!

Hande Erçel'in yeni dudakları!Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: