Hande Erçel'den duygusal paylaşım!

Rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi olan annesini bir an olsun yalnız bırakmayan Hande Erçel duygusal bir paylaşımda bulundu.

Magazin

Hande Erçel'den duygusal paylaşım! Oyuncu Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel ağustos ayında aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan tetkiklere rağmen teşhis konulamayan Aylin Erçel'in hastanedeki tedavisi 20 gündür devam ediyor. Hande Erçel de annesini bir an olsun yalnız bırakmıyor. Oyuncu dün akşam sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Erçel, şöyle yazdı:

Hande Erçel'in Merve Boluğur'un haberini sunduğu görüntüler ortaya çıktı

Hande Erçel'in Merve Boluğur'un haberini sunduğu görüntüler ortaya çıktı"Canım annem... Evrende her şeyin bir döngü olduğunu, sevginin, iyiliğin verdikçe çoğaldığını ve katlanıp seni bulduğunu, en zor sınavlarımızda bile yürekten sükretmeyi bana sen öğrettin. Senin gözlerindeki yaşam sevincini gördükçe her şeyi göğüsleyebilirim ve kalbimdeki inanç tahmin bile edemeyeceğim bir güçle beni ayakta tutuyor. Sen dünyanın en güzel en güçlü kadınısın ...Biz...Ablam, babam, sen ve ben...Hep birlikte birçok şeyin üstesinden geldik yine geleceğiz.Ne kadar güzel bir aileye sahibim her zaman farkındaydım da şu geçirdiğimiz zor günlerde daha da çok şükrediyorum...Çok güzel insanlar biriktirmişim, beni gerçekten bilen tanıyan dışında hiç görmemiş ama sevgisini hiç esirgememiş olanlarla hislerimi paylaşmak istedim... Desteğiniz duanız, hassasiyetiniz benim için çok kıymetli..."


Hande Erçel-Murat Dalkılıç aşkında büyük kriz!

Hande Erçel-Murat Dalkılıç aşkında büyük kriz!Hande Erçel'in zor günleri!

Hande Erçel'in zor günleri!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: