Hande Erçel'den yardım çağrısı!

Annesi Aylin Erçel'i kanser hastalığından kaybeden Hande Erçel, kendisi ile aynı kaderi yaşayan bir genç için sosyal medya hesabı üzerinden çağrıda bulundu.

Magazin

Hande Erçel'den yardım çağrısı! Güzel oyuncu Hande Erçel, ocak ayında annesi Aylin Erçel'i kanserden kaybetmişti. Erçel, yaşadığı büyük acıyı sevgilisi Murat Dalkılıç ve ailesi ile zaman geçirerek atlatmaya çalışıyor. Aynı zamanda işine de yönelen ünlü oyuncu, sezon finali ile ekrana ara veren 'Halka' dizisinde boy gösteriyor.

Hande ve Murat'ın yaz planı! Maldivler'den sonra...

Hande ve Murat'ın yaz planı! Maldivler'den sonra...Anne acısını yaşayan Erçel, kendisiyle aynı kaderi yaşayan bir gencin sesini duyurmak için sosyal medya hesabını kullandı. Güzel oyuncu, Semih Silistre isimli bir gencin başlattığı yardım kampanyasına destek olmak için Instagram hesabından paylaşım yaptı. İkinci defa kanserle mücadele eden annesinin ameliyatı için gerekli parayı toplamaya çalışan Silistre'nin sayfasını paylaşan Hande Erçel, "Güzel haberleri duymak için sabırsızlanıyorum" diyerek genç adama destek verdi.


Hande Erçel'den ablasına destek!

Hande Erçel'den ablasına destek!Hande Erçel herkesi şoke etti!

Hande Erçel herkesi şoke etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: