Hande Erçel'i çıldırttılar!

Star TV ekranların oynayan Siyah İnci dizisi erkenden final kararı alınca, izleyiciler durumu Hande Erçel'e bağladılar. Sosyal medyada adeta oyunculuğu alay konusu haline gelen Erçel'in bu duruma oldukça sinirleri bozulmuş.

Magazin

Hande Erçel'i çıldırttılar! Posta'da yer alan habere göre, Tolgahan Sayışman ile başrolü paylaştıkları Siyah İnci dizisinin 15 Şubat'ta ekrana veda ediyor. Sosyal medyada dizinin Hande Erçel'in kötü oyunculuğu yüzünden bittiği yorumları yapıldı. Hatta 24 yaşındaki oyuncuya 'Hande Reçel' adı takıldı. Bazı Instagram hesapları Hande Erçel'in bir türlü ağlayamadığı, bayılamadığı, olaylar karşısında tepki veremediği sahneleri paylaşıp ağır yorumlar yaptı.

Hande Erçel'den duygusal mesaj!

Hande Erçel'den duygusal mesaj!Bunları okuyup çıldıran Hande Erçel'in morali alt üst olduğu iddia ediliyor. Hande Erçel, Altın Kelebek Ödül Töreni'nde En İyi Komedi kategorisinden ödül aldığında da oldukça olay olmuş hatta Demet Akbağ ile aralarında bir polemik yaşanmıştı.

Merve Boluğur'un paylaşımı olay oldu!

Merve Boluğur'un paylaşımı olay oldu!Hande Erçel'in Temmuz 2017'de reklam yüzü olduğu bir şampuan markasının tanıtımında yaptığı dansı da alay konusu olmuştu.

Murat Dalkılıç: Hande bugün yok

Murat Dalkılıç: Hande bugün yok

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: