Hande Erçel'in 'Seksi' fotoğraf krizi!

Bir derginin Mart sayısına kapak olan Hande Erçel'in seçilen ilk fotoğrafı seksi bulduğu için kriz çıkardığı iddia edildi. Ocak ayında annesini kaybeden genç oyuncunun "Bu fotoğrafı basmayın, böyle bir durumda büyük tepki alırım” dediği konuşuluyor.

Magazin

Hande Erçel'in 'Seksi' fotoğraf krizi! TRT 1'de yayınlanan 'Halka' dizisiyle ekranlara gelen Hande Erçel, geçtiğimiz Ocak ayında annesini kanserden kaybetmişti. Oyuncu bir derginin Mart sayısı için kamera karşısına geçti. Yapılan röportajda ocak ayında kaybettiği annesi Aylin Erçel’i çok özlediğini anlatan Hande Erçel, zor zamanlarında en büyük desteği ablası ve babasından görerek ayakta kaldığını anlattı. Fakat genç oyuncu kapak fotoğrafını beğenmedi. Erçel'in kapaktaki yüksek bir sandalyeye oturarak şapkasıyla poz verdiği fotoğraf yüzünden büyük kriz yarattığı iddia edildi. Erçel’in derginin basılmasına çok az bir zaman kala bu fotoğrafı iddialı ve seksi bulduğu ve "Bu fotoğrafı basmayın, böyle bir durumda büyük tepki alırım” diyerek, istemediği onun yerine başka bir fotoğraf karesinin basıma son anda yetiştirilebildiği ifade edildi.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: