HANDE PARAYI NERDE YİYOR?

Hande Ataizi hayatıyla ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sanatçı, “Artık bir evlat sahibi olmak istiyorum. Zamanım çoktan geldi” diyor.

Magazin

HANDE PARAYI NERDE YİYOR? Çocuk arzusu çeken Hande'nin gelecek korkusu...
Çocuğum olmasını çok istiyorum. Bu zamana kadar olmamasını kısmet olarak yorumluyorum. Eğer anne olmuş olsaydım, bebeğimin babası olan kişiyle hayat boyu birlikte olurdum. İnsanın çocuğunun babasından ayrılması bence hiç doğru değil. Çocuktan sonra boşanmak o kadar da basit değil. Birçok insan da yaşamını çocuğunun üzerine kuruyor. Sevgilim Philippe ile evlilik konusunu konuşmadık ama evlilik bana çok yakın bunu böyle hissediyorum. Anne olmak için sabırsızlanıyorum.

EVLER ALIYORUM

14 yıldır deli gibi çalışıyorum. Kazandığım paraları da elimden geldiğince doğru yatırımlarla değerlendirdiğime inanıyorum. Emlak alıyorum, bankadaki paramı fonda değerlendiriyorum. Tek amacım ileride kimseye muhtaç olmamak. Bütün planlarım sadece bu yönde.

NAZARDAN ÇEKİNİRİM

Ben negatif enerjiden, nazardan çok çekinirim. Kendimi iyi hissetmediğim zaman o gün görüştüğüm bir kişiden negatif enerji aldığımı düşünürüm. Hatta bu kötülük tanımadığın birinden de gelebilir. Nazardan korunmak için kendime göre önlemler alıyorum. Ama bunların ne olduğunu söyleyemem. Yoksa etkisi üzerimde hiçbir etkisi kalmaz.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: