Hande Soral: İyi ki İsmail ile evlenmişim

Oyuncu Hande Soral, Deniz Berdan ve kızı Begüm Berdan’ın 80 ve 90'lı yıllardan esinlenerek hazırladığı 'Kendin olmanın güzelliğini keşfetti' temalı defileye katılan konuklar arasındaydı.

Magazin

Hande Soral: İyi ki İsmail ile evlenmişim Tarzıyla dikkati çeken Hande Soral, "İyi ki İsmail (Demirci) ile evlenmişim. O da benim gibi alışveriş yapmaya bayılıyor" dedi.

Fashion Week öncesi AVM turu!

Fashion Week öncesi AVM turu!Hakan Baş ile dünya evine girmeye hazırlanan kardeşi Bensu Soral’ın Bebek’te 20 milyon TL'lik bir evi gözüne kestirdiği yönündeki haberler sorulunca ünlü oyuncu, "O haberlere hepimiz çok güldük. Daha ev ve gelinlik bakmıyorlar. Evliliğe dair hiçbir hazırlık yapmıyorlar" şeklinde konuştu.

Bensu Soral'ın cevabı şaşırttı!

Bensu Soral'ın cevabı şaşırttı!
Öte yandan düğün tarihinin netleşmesi hatırlatılınca Soral, "Yer ve tarihi belli ama şu an sorsanız gerçekten bilmiyorum. 26 ya da 29 olması lazım, ama bir cumartesi günüydü" dedi. (Kaynak: milliyet.com.tr)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: