Hande Subaşı eşi Can Tursan ile barıştı mı?

Eşi Can Tursan'la boşanacağını açıklayan Hande Subaşı, Instagram paylaşımıyla kafaları karıştırdı.

Magazin

Hande Subaşı eşi Can Tursan ile barıştı mı? 2012 yılında hayatlarını birleştiren oyuncu Hande Subaşı ve iş adamı Can Tursan, evliliklerini bitirme kararı almıştı. Subaşı, avukatı aracığıyla yaptığı açıklamada eşiyle anlaşmalı olarak boşanmaya karar verdiklerini duyurmuştu.


Boşanmak için mahkemeye başvuran çiftin ilişkisinde, sürpriz bir gelişme yaşandı. Rol aldığı "Yetersiz Bakiye" tiyatro oyununun turnesi için Almanya'ya giden Subaşı, 21 Şubat'taki doğum gününü de Almanya'da kutlamak zorunda kaldı. Oyun sonrası yurda dönen Subaşı, boşanma aşamasında olduğu eşinin doğum günü sürprizi ile karşılaştı.

Güzel oyuncu, Instagram hesabından eşinin yaptığı doğum günü sürprizini paylaşarak "Geç gelen doğum günü kutlaması" diyerek Can Tursan'ı etiketledi. Bu paylaşım boşanma aşamasında olan ve bir süredir ayrı yaşayan çiftin barıştığı şeklinde yorumlandı.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: