Hande ve Murat'ın yaz planı! Maldivler'den sonra...

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel'i kaybetmesi sonrası barışan Murat Dalkılıç Hande Erçel çifti tatil için Yunanistan'ın gözde adası Mikonos'ta kiralık ev bakmaya başladı.

Magazin

Hande ve Murat'ın yaz planı! Maldivler'den sonra... Magazin dünyasının gözde çiftlerinden olan Murat Dalkılıç ve Hande Erçel çifti, geçtiğimiz yaz ilişkilerine nokta koymuştu. Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel'i kaybettiği dönemde Dalkılıç, Erçel'e destek olmuş ve ikili barışmıştı. Barışma sonrası ilk kez güzel oyuncunun ablası Gamze Erçel'in nikahında aynı karede yer alan ikili, ilişkilerine tam gaz devam ediyor.

Ünlü çift kural bozdu!

Nisan ayında ablası Gamze Erçel ve yakın arkadaşı oyuncu Burcu Özberk ile tatil rotası olarak Maldivler'i belirleyen ünlü oyuncunu tercihi yine yurt dışı oldu. Sevgilisi Murat Dalkılıç ile tatile çıkmaya hazırlanan Erçel, Türk turistlerin çok fazla tercih ettiği Yunanistan'ın gözde adası Mikonos'ta kiralık ev bakmaya başladı.

Hande Erçel'den ablasına destek!

Hande Erçel'den ablasına destek!Hande Erçel herkesi şoke etti!

Hande Erçel herkesi şoke etti!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: