HANDE YENER, EMRE AYDIN'A DAVA AÇIYOR!

Hande Yener iddialara göre Emre Aydın'a, ödül töreninde hile yaptığı gerekçesiyle dava açıyor.

Magazin

HANDE YENER, EMRE AYDIN'A DAVA AÇIYOR! 2008 yılında düzenlenen MTV Avrupa Müzik Ödülleri Töreni'nde Türkiye'yi temsil edecek sanatçı internette yapılan oylarla belirlenmiş, oylamada birinci olup organizasyona katılmaya hak kazanan Emre Aydın "Avrupa'nın En İyi Sanatçısı" ödülünü kazanmıştı. Yapımcı Erol Köse, internette yapılan o oylamada hile olduğunu, kiralanan hacker'lar vasıtasıyla Emre Aydın'ın haksız yoldan birinci yapıldığını öne sürdü.

Emre Aydın konu hakkında yorum yapmazken, Hande Yener avukatlarına inceleme yapmaları için talimat verdi. Yener, "Parayla kariyer satın alabiliyorsanız bu çok acı bir şey. Belki evde bir MTV Avrupa ödülüm olacaktı. Belki de o ödül hakkıyla alındı. Kimseyi lekelemek istemem. Geçmiş 10 yıl dijital ortamda incelenebiliyormuş. Avukatlarım ilgilenecek. O incelemelere bakılacak. Bilmiyorum ne kadar işe yarayacak ama en azından bir şeyler gün yüzüne çıkacak, doğrular bilinecek. Ödül almak çok onore edici ama asıl önemli olan insanların kalbinde birinci olmaktır" dedi
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: