Hande Yener, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı!

Hande Yener Fransız askısı yaptırdığı anları paylaşıp, “Gençliğe doymuyordu” yazdı...

Magazin

Hande Yener, Fransız askısı yaptırdığı anları paylaştı! Cesur sahne kıyafetleriyle gündeme damga vuran Hande Yener, geçtiğimiz sene birçok ünlü ismin aksine estetik yaptırdığını gizlememiş ve yüzüne Fransız askısı yaptırdığını açıklamıştı. Yener, takipçilerini ve sosyal medyayı sallayan yeni bir paylaşıma imza attı.

Ünlü popçu, daha önce Seda Sayan'ın yaptığı gibi yüzüne yaptırdığı “Fransız askısı” işleminin videosunu sosyal medya hesabından yayınladı. Yener, bu anları anbean kayda aldırıp, Instagram hesabından takipçileri ile buluşturdu. Ünlü şarkıcı paylaşımına “Gençliğe doymuyordu” diye yazdı.

Yener'in paylaştığı gönderinin altına Sayan, alkış emojisiyle yorum yaptı.

İşte o götüntü:


Seda Sayan yüzünü gerdirdi, paylaştığı video olay oldu!

Seda Sayan yüzünü gerdirdi, paylaştığı video olay oldu!Hande Yener: “Pop müziğin ilk 3’ünde Edis ve ben varım… 3’üncü Hadise mi, yoksa Gülşen mi?

Hande Yener: “Pop müziğin ilk 3’ünde Edis ve ben varım… 3’üncü Hadise mi, yoksa Gülşen mi?"Hande Yener’in o sözleri Gülşen’e mi?

Hande Yener’in o sözleri Gülşen’e mi?“Daha cesurunu giyeceğim” diyen Hande Yener yeni tarzıyla dikkat çekti

“Daha cesurunu giyeceğim” diyen Hande Yener yeni tarzıyla dikkat çekti

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: