Hande Yener görüntüsüyle şaşırttı!

Bodrum'da sahneye çıkan Hande Yener, birbirinden hareketli şarkılarıyla hayranlarını coşturdu. Yener, sahne altından fotoğraf çeken bir muhabiri azarladı.

Magazin

Hande Yener görüntüsüyle şaşırttı! Hande Yener sahne aldığı geccede terden ıslanan elbisesiyle gözleri tırmaladı. Giydiği elbise ile yürek hoplatan Yener'e dansçı kızlar eşlik etti. Sahnenin kenarında bir kişinin alttan çekim yapması üzerine sinirlenen Yener, tepki gösterdi. Serbest muhabir olduğu öğrenilen bu kişiyi azarlayan Hande Yener, "Ayıp ama değil mi, ayıp" dedi. Bunun üzerine bir süre sonra bu kişi, mekan görevlileri tarafından dışarıya çıkarıldı.

Marjinal saç modelleri ve giyim tarzıyla ön planda olan Hande Yener, kilo almış ve sıradan kıyafetlerle bir de üzerine sırılsıklam terleyince hayranlarını şaşırttı. Bodrum’da sahne alan Yener, hayranlarının selfie çılgınlığına her seferinde uydu.

foto..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: