Hande Yener: İlk kez bir müzik yarışmasında bir yıldız doğacak!

Önümüzdeki günlerde Atv ekranlarında yer alacak “Veliaht”” adlı müzik yarışması için ünlü sanatçı Hande Yener jüri üyesi olarak anlaştı.

Magazin

Hande Yener: İlk kez bir müzik yarışmasında bir yıldız doğacak! Ünlü sanatçı veliaht adayını kendisi bulacak ve veliaht olarak seçtiği adayı yarışma için hazırlayacak.

Hande Yener’in Veliaht’ı olarak yarışmaya katılmak isteyen adaylar www.handeyenerveliahtiniariyor.com adresine bir Hande Yener şarkısı yorum videosunu göndererek bu şansı yakalayabilecekler.

Hande Yener konu ile alakalı duygularını; inandırıcılığına sonsuz inandığım Veliaht yarışmasında eğer benim Veliaht adayım Türk halkına kendini hayal ettiğim kadar sevdirebilirse bu yarışma sayesinde müzik camiamız yeni bir yıldız kazanmış olacak, albümleri olacak ve her şeyden önemlisi ilk defa bir müzik yarışmasından bir yıldız doğacak cümleleriyle ifade etti.

magazin
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: