HANDE YENER KAYA ARTEMİS'İ SALLADI!

Magazin

HANDE YENER KAYA ARTEMİS'İ SALLADI! Haftasonu Kıbrıs Kaya Artemis Otel'de sahne alan Hande Yener kendini izlemeye gelen hayranlarına eski ve yeni albümünden seslendirdiği birbirinden hareketli şarkıları ile eğlenceli anlar yaşattı. Konseri sırasında sahneye çıkan minik hayranı ile şarkılar söyleyip dans eden Yener yaptığı espriler ile neşeli anlar yaşattı. Sarı sahne kıyafetini muşambaya benzeten Yener “ Bu gece giydiğim elbisem Alexander Mcqueen imzalı ve ismini “limonatalı kokteyl”olarak yorumluyorum. Parlak kumaşından dolayı çevremdekiler masa örtüsüne benzettiler ama ben hiç böyle bir masa örtüsü görmedim.


SAHNEDE İLK MAYOYU BEN GİYDİM ŞİMDİ HERKES MAYO İLE SAHNEYE ÇIKIYOR

Kaya Artemis'te sahne alan Hande Yener konser öncesinde basın mensuplarının Sinan Akçil ile gerçekleştirecekleri yeni projeleri hakkındaki sorularına “ Yaklaşık üç aydır Sinan Akçil'in yeni projesi üzerinde çalışıyoruz. Bende bu proje ile birlikte imajımı yenileyip saçlarımı kısalttırdım ve giyim tarzımı yeniliyorum. Kendimi yenilediğim zaman kendimi extra olarak iyi hissediyorum. Bu yenilik de kendimden sıkılmama izin vermiyor. Daha doğrusu çok şey deniyorum ve ilk yapan da ben oluyorum. Yıllarca bu camiada kalıp dikkat çekmek çok zor. Bende bu konuda çok iddialıyım ve cesurum dolayısıyla hiçbir yenilikten kaçınmıyorum. Bu konuda kimseye benzediğimi düşünmüyorum ve kimseyi de kendime örnek almıyorum. Yeni akımları her zaman ilgiyle takip ve merak ediyorum. Yıllar önce sahneye mayo ile çıktım sonra defalarca sahnede mayo giyildi. Bende bu konularda öncü olmayı seviyorum”


SİNAN AKÇİL DE BEN DE İDDİALI TİPLERİZ DİKKAT ÇEKİYORUZ

Sinan Akçil ile ilgili çıkan aşk dedikodularına yorum yapmaktan kaçınan Hande Yener “Özel hayatımı konuşmak beni sıkıyor. Ben bir müzisyen ile yıllarca çalışabilirim. Bu dedikodularının çıkmasında tek neden olarak ikimizin de iddialı tipler olmasını görüyorum.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: