Hande Yener yeni 'beach'ini görünce havalara uçtu!

Başarılı sanatçı, yeni patroniçe Hande Yener, geçen yıl Bodrum Yalıkavak’ta haftanın 7 günü hınca hınç doldurduğu beach zincirine, İstanbul Karaköy'de açtığı gecce kulübünü eklemişti. Eğlence sektörüne hareketlilik getiren Yener, şimdi ise Bodrum Gümbet'te yepyeni bir gecce kulübünü hizmete açmaya hazırlanıyor.

Diğer Haberler

Hande Yener yeni 'beach'ini görünce havalara uçtu! Geçtiğimiz günlerde Sebastian Beach by Dona ekibiyle beraber Bodrum’a giden Yener, yeni 'beach'ini görünce adeta havalara uçtu.


BODRUM'UN SULTANI HANDE YENER

Yalıkavak’taki 'beach'inin yeni sezon ön hazırlıklarına da start veren Yener, “Sebastian”ı marka zinciri yapmakta kararlı. Sebastian adı altında üçüncü mekanını açacak olan Hande Yener, diğer tatil yörelerindeki mekanlardan da teklifler aldığını açıkladı. Bu yaz Bodrum başta olmak üzere Çeşme, Kuşadası, Antalya, Marmaris gibi gözde tatil bölgelerini gezip, mekanları inceleyecek olan Yener, gündüz Sebastian Beach'de, gecce ise Gümbet'deki Sebastian gecce kulübünde özel konserler verecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: