Hande Yener'den örnek davranış!

Hande Yener Kavuç Çocuklar Geleceğe Umutla Gülsün projesi için 2000'e yakın slogan üretildi!

Kültür-Sanat

Hande Yener'den örnek davranış! Hande Yener, Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV) bünyesinde oluşturulan 'Aile Evi' ne destek amacıyla Starcity ile ortak olarak yürüttüğü ’’Çocuklar Geleceğe Umutla Gülsün’’ projesi için 20 Eylül Cumartesi günü Starcity Yenibosna’da imza günü etkinliği düzenleyecek.

Çocuklar geleceğe umutla gülsünler diye kampanya boyunca; Starcity’de Kanserli Çocuklara Umut Vakfı bağış kutularına 5TL bağışta bulunup, KAÇUV için en iyi slogan yarışmasına katılan ziyaretçiler yardımlarıyla Kanserli çocuklara umut olacak.

Kampanya kapsamında toplanan bağış ile KAÇUV, daha çok çocuk ve gence tedavi imkânı sağlayacak. Kampanya kapsamında 2000 kişi tarafından üretilen sloganlar arasından 10 özel slogan seçilecek.

20 Eylül tarihinde 17.00’de Starcity’de gerçekleşecek Hande Yener imza günü etkinliğinde kazanan isimler Yener’le tanışma fırsatını yakalayacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: