HANDE YENER'DEN ŞAŞIRTICI ŞOV!

Koç Üniversitesi’nin bahar şenliğinde konser veren Hande Yener, şovuna bir öğrenciyi de dâhil etti.

Magazin

HANDE YENER'DEN ŞAŞIRTICI ŞOV! Hande Yener, Koç Üniversitesi’nin geçtiğimiz cumartesi günü Rumeli Feneri Kampüsü’nde düzenlediği bahar şenliğinde konser verdi. Sahneye mayoyu anımsatan kostümüyle çıkan ve sevilen şarkılarıyla öğrencileri coşturan Yener, şovuna hayranlarından birini de ortak etti. Egemen isimli öğrenci sahnede Hande Yener’le dans ederken kendinden geçti.

Ayağına kapandı
Kendisine aşk dolu sözler söyleyen Egemen isimli genci sahneye çağıran Hande Yener, onunla birlikte dans etti. Kendini ritme kaptıran genç, bir ara Yener’in ayaklarına kapandı. Ünlü şarkıcı, yanağından da öpen Egemen için “Çok yakışıklı bir çocuk, o yüzden sahneye çağırdım” dedi.

Sezen’den Hande’ye taş
Bahar şenliğinde konser veren Sezen Aksu, kendisinden önce sahneye çıkan Hande Yener’in dansını eleştirdi: “Buna da dans deseler bari! Ne var bunda, bak ben de eğilip kalkıyorum. Bir dahaki sefere perende atarak sahneye çıkmayan ne olsun!”
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: