Hande Yener’in o sözleri Gülşen’e mi?

Hande Yener'in ''Önemli olan şarkı söyleyebilmek, vokalistlerime söyletmiyorum şarkılarımı.'' açıklaması müzik dünyasında gündem olmuştu. Müzik ve magazin köşe yazarı Hakan Kanburoğlu konuyla ilgili sosyal medyada yeni bir iddia ortaya attı.

Magazin

Hande Yener’in o sözleri Gülşen’e mi? Müzik ve magazin yazarı Hakan Kanburoğlu, ''Acaba Hande Yener'in sahnede giydiklerimiz bir illüzyon önemli olan iyi şarkı söylemek. Ben diğerleri gibi şarkılarımı vokalistlerime söyletmiyorum.'' sözleri Gülşen'e miydi? cümlelerini paylaştı.


Hakan Kanburoğlu'nun bir diğer çarpıcı yorumu ise Yıldız Tilbe'nin Delikanlım şarkısıyla ilgiliydi. Hakan Kanburoğlu bu kez Delikanlım şarkısını Gülşen'in canlı yorumuyla paylaştı. Kanburoğlu, Gülşen'in performansıyla ilgili; ''Aylardır elbisesiyle tarzıyla baklavasıyla gündem olan Gülşen'in sesiyle de gündem olmasını isterdim. Bu ne? Bu bizim Gülşen mi? Geçen gün sahnesine gidenler de paylaşım yapmıştı. Yıldız Tilbe bu yorumu duymasın.'' yorumunu yaptı. Gülşen’in yorumu ve müzik köşe yazarı Hakan Kanburoğlu’nun yorumları 2. Sayfa programında da yer aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: