Hande Yener'in Sebastian'ı rekor kırdı!

‘Sebastian’ şarkısı 10 milyon tıklanarak bir rekora imza atan Hande Yener Instagram sayfasından sevenlerine teşekkür etti.Telifmetre’ye ait resmi sonuçları sayfasından yayınlanan Yener altına da ‘Listelerde son durum’ notunu düştü.

Kültür-Sanat

Hande Yener'in Sebastian'ı rekor kırdı! Hande Yener 4 haftadır müzik listelerinde 1 numaraya yükselen 10.000.000 tıklanma ile rekor kıran yeni Şarkısı Sebastian ile aynı adı taşıyan konser turnesi ile Türkiye'yi dolaşmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Adana'da sahneye çıkan Hande Yener 1000 kişinin hınca hınc doldurduğu konserinde sahne performansı ile büyüledi. Turne kapsamında yaklaşık 25 Kişilik ekibi ile konserlere giden Hande Yener sahnede geçenlerde Instagram hesabından paylaştığı resmi ve gerçek listeyi işaret ederek Şampiyon Belli İkinciler Kim sorusu ile şarkının başarısını ortaya koydu.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: