Hande Yener'in vazgeçilmezleri!

Ünlü müzik adamı Volga Tamöz’ün Hande Yener’e güveninin simgesi olarak işaret edilen Hande Yener Feat Volga Tamöz “Biri Var “single çalışması Poll Production etiketiyle Polat Yağcı Prodüktörlüğünde müzik marketlerde yerini aldı.

Magazin

Hande Yener'in vazgeçilmezleri! “Biri Var” şarkısının sözleri ünlü sanatçı Berksan’a ait olup single çalışmasında Hande Yener’in ilk kez çalıştığı Dj oğlu Cağın Kulaçoğlu’nun yaptığı remix versiyonu oldukça ilgi çekiyor.

8 farklı versiyona yer verilen Hande Yener Feat Volga Tamöz ” Biri var” single çalışmasnda “Biri Var” şarkısının orjinal versiyonu ,akustik versiyonu ve extended versiyonlarının aranjeleri ünlü müzik adamı Volga Tamöz’e ait olup sırasıyla Berna Öztürk , Çağın Kulaçoğlu &Tolga Diler ,Cemre Burak, Ozan Öner, Murat Uyar tarafından yapılan 5 ayrı remix versiyonu ile fark yaratacak.

Hande Yener Feat Volga Tamöz Biri Var projesinin klibi için ünlü yönetmen Nihat Odabaşı’nın kamerasının karşısına geçerken single fotoğrafları için Kemal Doğulu’nun objektifine poz verdi. Yener single çalışmasının uğuru olarak nitelendirdiği Berksan ve Volga Tamöz’ü müzik yaşamının vazgeçilmezi ilan ederken Prodüktörü Polat Yağcı ile önümüzdeki günlerde büyük sürprizlerle müzik severlerin karşısına çıkacaklarının sinyallerini verdi.

magazinel
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: