HANDE'DEN LERZAN'A DESTEK!

HANDE YENER’DEN SONRA LERZAN MUTLU DA YENİ ALBÜMÜ İÇİN YENİ İMAJIYLA OBJEKTİF KARŞISINA GEÇTİ. İKİ ünlü şarkıcının FOTOĞRAFları ARASINDAKİ BÜYÜK BENZERLİK İSE DİKKATLERDEN KAÇMADI..

Magazin

HANDE'DEN LERZAN'A DESTEK! Bir süredir İngiltere’de yeni albümü üzerine çalışmalarda bulunan Lerzan Mutlu, çalışmalarına son noktayı yeni imajıyla objektif karşısına geçerek koydu. Ancak kilo verip sarı saçlarını kahverengiye boyatan Mutlu’nun bu seksi fotoğrafları, daha ilk bakışta Hande Yener’i anımsattı!

Bu benzerliğin nedeni ise fotoğrafçı seçimleri... Çünkü Lerzan Mutlu da Hande Yener gibi kendini, Yener’in sevgilisi Kadir Doğulu’nun fotoğrafçı ağabeyi Kemal Doğulu’ya teslim etti.

Konuyla ilgili gecce.com’a konuşan Hande Yener ‘Lerzan’ın yeni fotoğraflarını çok beğendim. Eski haline göre şimdiki esmer, kahverengi saçları ona çok yakışmış. Esmer hali fıstık gibi olmuş. Fotoğraflara gelince, bazılarında benzerlik olduğu doğru. Sonuçta fotoğraflarımızı çeken kişi aynı. Siz sanıyor musunuz ki Nihat Odabaşı hep başka başka çekimler yapıyor. Aynı kişinin yaptığı çalışmaların benzerlik göstermesi çok normal.’ diye konuştu.

Bazen eleştirilse de piyasada kimseyi rakip olarak görmediğini söyleyen ünlü şarkıcı, kendi fotoğraflarına benzer fotoğraflarla gündeme gelen Lerzan Mutlu’nun elektronik müziğe geçmesi halinde kendisine rakip olabileceğini esprili bir şekilde dile getirdi: 'Lerzan'ın yeni imajından ürkmüyor değilim!'

ERAY AKINCI
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: