HANGİ GENÇ OYUNCU BEREN SAAT'İN İZİNDEN GİDİYOR?

Show Tv'nin komedi dizisi "Düşman Kardeşler"de Derya isimli Trakyalı bir kızı canlandıran Burcu Biricik, güzelliği ve yeteneğiyle oldukça dikkat çekti.

Magazin

HANGİ GENÇ OYUNCU BEREN SAAT'İN İZİNDEN GİDİYOR? Lise yıllarında katıldığı tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, üniversitede farklı bir alanda eğitim alırken aynı zamanda da Şehir Tiyatroları'nda oyunculuk eğitimi aldı. Sonrasında Artiz Mektebi yarışmasıyla televizyon dünyasına katılan başarılı oyuncu, aldığı birincilikle de ününe ün kattı.

Artiz Mektebi yarışmasını kazanan güzel oyuncu, kendisi gibi Türkiye'nin Yıldızları yarışmasını kazanarak oyunculuk dünyasına adım atan Beren Saat'in izinden gidiyor. Beren Saat katıldığı yarışmadan sonra kendisine verilen şansı iyi kullanarak büyük bir başarı kazandı ve Türkiye'nin aranılan oyuncuları arasına girdi. Genç oyuncu Burcu Biricik'te Beren Saat'in izinden giderek kendisine verilen şansı en iyi şekilde kullanmak istiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: