"Hangimiz Sevmedik" 13. yeni bölümünde neler olacak?

TRT 1’in sevilen dizisi Hangimiz Sevmedik 13. bölümü ile ekranlara geliyor.

Dizi Galeri

"Hangimiz Sevmedik" 13. yeni bölümünde neler olacak? 13.BÖLÜM ÖZETİ;

Adile Gerçeği Öğreniyor mu?

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yeşilçam sıcaklığını günümüze taşıyan sevilen dizi Hangimiz Sevmedik 13. bölümü ile izleyici karşısına çıkacak. Hale’nin tehditleri ile boşanmanın eşiğine gelen Tarık ile Itır Hale ile nasıl mücadele edecek?

Itır adliyeden gelen zarfı okuyup Tarık’ın kendisini ihanetle itham ettiğini öğrenince deliye döner. Fakat genç çiftin Adile ve Münir gibi severek ayrılıp yıllarca acı çekmek istememektedirler. Bu sorunu da aşarak mutlu olmak isterler.
Hale’nin gerçek yüzünü öğrenen Tarık, Itır’la birlikte ona hayatının dersini vermek için kolları sıvar. Bu durum karşısında en güçlü kozunu kullanan Hale, Tarık ile Itır’ın evli olduğunu Adile’ye söyler. Tarık ve Itır’ın evliliği Adile ve Münir cephesinde bomba etkisi yaratır. Itır ve Tarık aşkı bir kez daha çıkmaza girmiştir. Fakat genç karı kocanın aşklarından vazgeçmeye hiç niyetleri yoktur.

Nişanlanıp evlerini bırakan Şener ve Ayşen pes etmiştir. Evlerine dönmeye karar verirler. Ancak hiç ummadıkları bir sürpriz onları beklemektedir. Diğer yandan Yadigar, zengin olunca değişmeye başlamıştır. Ondaki bu değişim mahalle esnafını rahatsız eder.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün’ün yazdığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu’nun üstlendiği ve BSK Yapım tarafından hazırlanan Hangimiz Sevmedik, 7 Kasım Pazartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.

İşte yeni bölümden kareler;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Hangimiz Sevmedik​ 13. bölüm fragmanı;

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: