Hangimiz Sevmedik'te 26 yıllık kadrolu aşıklar sonunda evleniyor!

TRT 1'in bol kahkahalı sıcacık mahalle dizisi 'Hangimiz Sevmedik' her hafta konularıyla Yeşilçam'a göndermeler yaparken diğer yandan da özlenen mahalle yaşamının sıcaklığını ekrana getirmeye devam ediyor.

Dizi Galeri

Hangimiz Sevmedik'te 26 yıllık kadrolu aşıklar sonunda evleniyor! Başrollerinde Can Yaman, Yeliz Kuvancı, Cengiz Bozkurt, Veysel Diker, Mehtap Bayri ve Altan Erkekli, Gül Onat'ın yer aldığı 'Hangimiz Sevmedik' 6 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00'da 29'uncu bölümü ile ekrana gelecek.

'Hangimiz Sevmedik' 6 Mart Pazartesi günü saat 20.00'de yeni bölümü ile yayınlanacak!

İlyas ve Şevval nikâh tarihlerini almışlardır. Emel haberi alınca yıkılır. Muhtarlığın kapısına bırakılan bebek mahallenin göz bebeği olacaktır. Yuvacık mahallesi herkesi bağrına bastığı gibi onu da bağrına basacaktır. Tarık ile Itır İlyas'ı yanlış kararından vazgeçirebilmek için bir plan yaparlar. Bu planı uygularken Adile ve Münir'den yardım alırlar.

Öte yandan Ayşen ve Şener yazı beklemeden evlenmeye karar verirler. Yapacakları gizli nikâhta Emel ve İlyas'tan şahit olmalarını isterler. Emel ile İlyas'ı birleştirme konusunda Adile ve Münir'in de bir planı vardır. Planı devreye sokarlar.

Senaryosunu Alphan Dikmen ve Başak Angigün'ün kaleme aldığı, yönetmenliğini Metin Balekoğlu'nun üstlendiği, BSK Yapım tarafından yayına hazırlanan 'Hangimiz Sevmedik' 6 Mart 2017 Pazartesi akşamı saat 20.00'da TRT 1'de.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: