HANGİSİNE DAHA ÇOK YAKIŞTI?

Dünyanın dört ünlü güzeli aynı elbiseyi giyince olanlar oldu.

Magazin

HANGİSİNE DAHA ÇOK YAKIŞTI? Kadınlar, kendine yakışan elbiseyi giymek ve herkesten farklı olabilmek için birbirleriyle yarışa girerler. Çoğunun korkulu rüyasıdır pişti olmak! Hele ki ünlüyseniz ve tüm gözler sizin üzerinizdeyse, gecceniz kabusa dönüşür.

Bazı ünlü kadınlar, modacılarının ya da ünlü markaların kurbanı olabiliyor. Hollywood’un bir değil, iki değil, tam dört seksi yıldızı aynı elbiseyi giymiş! Balmain marka dore rengi işlemeli elbise, Kim Kardashian, Katy Perry , Alessandra Ambrosio ve Zoe Saldana’yı büyülemiş gibi duruyor!

‘Avatar’ filminin Navi prensesi Zoe Saldana, moda tutkusundan vazgeçemiyor. Geçen yıl Ağustos ayında, ‘Colombiana’ filminin prömiyerinde giydiği bu seksi elbiseyi, etek kısmına şifon bir parça ekleyerek kullanmış.


Balmain imzalı elbiseyi en iyi taşıyanlardan biri de şüphesiz ki Victoria Secret’ın meleklerinden Alessandra Ambrossio! O da geçen yıl Kasım ayında, bir Victoria Secret organizasyonunda giymiş bu elbiseyi.


Katy Perry ise dore elbiseyi, geçtiğimiz Şubat ayında gerçekleşen Paris Moda Haftası’nda mavi bob kesim saçlarıyla tamamlamış. Moda haftasında birbirleriyle yarışan fashionista’lardan geri kalmamış!


Assolist geliyor!

Eminim ilk olmayı isterdi ama malesef sonuncu olmuş! Evet, Kim Kardashian’dan bahsediyorum!
Bu elbiseyi son olarak Kardashian giydi! 23 Mayıs’ta gerçekleşen Cannes Film Festivali’nde boy gösteren Kim Kardashian, festivale sanat filmi ‘Cruel Summer’ ile katılan sevgilisi Kayne West’i desteklemeye gelmiş. Geriden toplanmış siyah saçları ve çizmeleriyle kendi tarzını yansıtmış.

Bunlarda ilginizi çekebilir: