Hani 'Büyük yalan'dı?

Önce Demet Akalın'ın son klibini Aleyna Tilki'nin yöneteceği açıklandı ama daha sonra Tilki klibi yönetmekten vazgeçti. Yönetmen koltuğuna ise Nihat Odabaşı oturdu. Bu haberi takipçileriyle paylaşan GECCE.com'a ise Demet Akalın "Sağlam yalan haber" mesajını gönderdi. Bugün klibin kamera arkası görüntüleri basınla paylaşıldı. Görüntülerde Nihat Odabaşı'nın yönetmen koltuğunda oturduğu açıkça görülüyor.

Magazin

Hani 'Büyük yalan'dı? Emrah Karaduman'ın yeni albümü "Bombarduman" için Demet Akalın da bir şarkı seslendirmişti. 'Ses Kes' isimli şarkıya çekilecek olan klibi ise Aleyna Tilki'nin yöneteceği açıklanmıştı. Fakat daha sonra Aleyna Tilki klibi çekmekten vazgeçti ve klibin yönetmen koltuğuna Nihat Odabaşı oturdu.

Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın klibini çekmekten vazgeçti!

Aleyna Tilki, Demet Akalın'ın klibini çekmekten vazgeçti!GECCE.com bu bilgiyi bir kaç gün önce açıklamış ve o gün Demet Akalın, Twitter'dan gecce.com'a "Sağlam yalan haber" mesajını atmıştı.


Demet Akalın'dan takipçisine küfürlü tepki!

Demet Akalın'dan takipçisine küfürlü tepki!HANİ YALANDI?

Bugün ise Demet Akalın'ın basın işlerini yürüten Özgür Aras, basın mensuplarına klibin kamera arkası görüntülerinin de yer aldığı bir mesaj gönderdi. Mesajda klip yönetmeninin Nihat Odabaşı olduğu açıkça yazıyordu. Ayrıca kamera arkası görüntülerinde de yönetmen koltuğunda Nihat Odabaşı'nın oturduğu çok net görülüyor.

Böylelikle GECCE.com'un yalan haber yapmadığı da açıkça ortaya çıkmış oldu.

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: