HANIMELİ SOKAĞI İDDİALI GELİYOR!

Diziseverlerin dikkatine! Hanımeli Sokağı başlıyor! Sermiyan Midyat, Erkan Petekkaya ve Şafak Sezer gibi güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip olan dizi 8 Nisan Perşembe günü ilk bölümüyle TRT'de..

Magazin

HANIMELİ SOKAĞI İDDİALI GELİYOR! ACR Yapım tarafından hazırlanan ve Sefa Tiryaki’nin yapımcılığını üstlendiği “Hanımeli Sokağı” dizisi, Türkiye’nin televizyonu TRT 1’de 8 Nisan 2010 Perşembe günü izleyicisiyle buluşuyor.

Dizide Sermiyan Midyat, Erkan Petekkaya, Şafak Sezer, Gülşah Şahin, Şerif Sezer, Turgay Tanülkü, Ercan Demirel, Ayşe Tunaboylu, Güzin Usta, Levent İnanır ve Neslihan Acar, Şenol İpek, Oktay Oy ve Berke Hürcan yer alıyor

“Hanımeli Sokağı”nın hikayesi ise şöyle:

Yusuf cezaevine girdiğinde henüz yirmi iki yaşındadır. Aradan geçen on yedi yılın ardından özgürlüğüne kavuşur. Nemli taş duvarların arasına gömdüğü aşkının, hayallerinin yanına gençliğini de eklemiştir… Şimdi özgürlük vaktidir; ama yanına alacak neyi vardır? Ya da gelirken bıraktıklarını bulabilecek midir gittiği yerlerde? Geçen zaman içinde değişen hayat şartları, insani ve ahlaki değerler bir gönül adamını değiştirecek midir?

Yoksa o hep kendi bildiği doğruların peşinden mi koşacaktır yine?

Peki, vicdanı olmayanın gidecek yeri var mıdır?

Mahalle kültüründen özlediğimiz ne varsa hepsi, Hanımeli Sokağı’nda… Geçmişte kalan ve özlemle aradığımız dostluklar, aşklar, ihtiraslar ve gerçekten samimi olan duygular… Sıcacık ve içten bir mahalle dizisi izlemeye hazır olun.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: