'HANIMIN ÇİFTLİĞİ'NDE KARAVAN KRİZİ

Kanal D'deki 'Hanımın Çiftliği'nin Güllü'sü sette lüks bir karanda kalıyor. Dizide 'Gülizar' karakterini canlandıran Evrim Solmaz da bu yıl karavan istedi. Ama yapımcıdan 'Hayır' cevabı aldı. Evrim Solmaz bu yanıt karşısında çok bozuldu.

Magazin

'HANIMIN ÇİFTLİĞİ'NDE KARAVAN KRİZİ Apartman Dairesi İstemedi

Çekimlerine Ağustos sonunda başlanacak olan Kanal D'deki 'Hanımın Çiftliği' dizisinin setinde karavan krizi çıktı. Başrol oyuncusu Özgü Namal (Güllü) için lüks bir karavan kiralayan yapım şirketine dizinin diğer oyuncularından da aynı istek geldi. 'Gülizar'ı oynayan Evrim Solmaz ve birkaç oyuncu apartman dairesi yerine karavanda kalmak istedi. Ancak yapımcı Faruk Turgut 'Hayır' cevabını verdi.
Bu tavır karşısında bozulduğunu gizlemeyen Evrim Solmaz sıkıntısını setteki arkadaşları ile şöyle paylaştı: '' Çekimlerin Adana'da yapılmasından dolayı zaten yoruluyoruz. İstediğimiz büyük bir şey değildi. Karavan işini mutlaka çözeceğim.''
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: