Hanımköylü kadınlarının güzellik sırrı!

Star’da her Cumartesi ekrana gelen Hanımköylü dizisinde oyuncuların giydiği birbirinden renkli kıyafetler ve saçlarına taktıkları çiçekler izleyiciler tarafından büyük ilgi görüyor.

Dizi Galeri

Hanımköylü kadınlarının güzellik sırrı! Dizinin çekildiği bölge olan Muğla’nın Çomakdağı Bölge’sinde yaşayan Türkmen ve Yörük kadınlarının kıyafetlerinden esinlenerek tasarlanan kostümler Hanımköylü’nün Genel Sanat yönetmeni Şakir Demirpehlivan ve ekibi tarafından tasarlandı.

Çiçeklerin anlamı var...

Özellikle nergis ve menekşe tercih edilen bölgede yaşlı kadınlar daha çok çiçek takarken, genç kızlar tek çiçeği tercih ediyor.

Başrollerini, Yusuf Çim, Gülsim Ali, Mehmet Özgür, Ali İpin, Toygan Avanoğlu, Aylin Kabasakal, Uğur Demirpehlivan, Selim Erdoğan ve Ayten Uncuoğlu’nun paylaştığı, senaristliğini ise Baykut Badem ve Filiz Ekinci’nin, yapımcılığını Gold Film’in üstlendiği Hanımköylü, her Cumartesi Star’da.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: