HAPİSTEKİ SEKİ'NİN TEK İSTEĞİ...

Deniz Seki’yi cezaevinde ziyaret eden menajeri Güray Özbek ünlü şarkıcıdan güzel mesajlar getirdi.Özbek, “Seki herkesi çok özledi. Özgürlüğü için dua etmenizi istedi” dedi...

Magazin

HAPİSTEKİ SEKİ'NİN TEK İSTEĞİ... Hayranları, kokain içmek ve başkalarına temin etmek suçlamasıyla 13 Şubat'ta gözaltına alınan sanatçının 1 Temmuz'daki 39'uncu doğum gününü gıyabında kutlayacak. 4 aydır cezaevinde bulunan Seki ise kendisini ziyaret eden menajeri Güray Özbek vasıtasıyla hayranlarına mesaj gönderdi.

ADALETE GÜVENİYOR

Yoğun çabalar sonucu, savcıdan alınan izinle ünlü şarkıcının yanına gidebildiğini belirten Özbek, Seki’nin hayranlarına şöyle seslendi: "Deniz Seki'nin moralinin ister istemez düşük olduğunu gördüm. Fakat onun Türk adaletine güveni tam. O yine kıpır kıpır, yine yerinde duramayan ve şartlar ve koşullar ne olursa olsun elinden gelenin fazlasını yapmak için sınırlarını zorlayan biri." Seki'nin hayranlarının mektuplarını tek tek okuduğunu söyleyen Özbek sözlerini şöyle sürdürdü:

SAHNE TOZU KOKLAMAK

"Sizlerin sevgisi ona müthiş bir moral ve destek veriyor. Yepyeni şarkılar üretiyor. Ayrıca 'Zirve' adlı şarkısına yapmış olduğunuz klibi gazete ilanından öğrenince ağladığını, sizlerle buluşmak için can attığını, şarkı söylemeyi çok ama çok özlediğini, ailesini, orkestrasını, yakın arkadaşlarını ve başta fan club olmak üzere tüm sevenlerini çok özlediğini, tekrar sahne tozu koklamayı istediğini onun adına özellikle burada belirtmek isterim."

HERKESİ ÖPÜYORUM

“Herkesi yanaklarından öpüyorum, en kısa sürede yepyeni şarkılarımla buluşmak üzere. Lütfen dualarınızı benden esirgemeyin” diyen Seki özgürlüğüne kavuşacak günü hasretle bekliyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: