Harbiye Açıkhava Konserleri ZUBİZU ile devam ediyor!

6 -14 Ekim tarihleri arasında Fransızca şarkılardan, Türk popunun en popüler şarkılarına uzanan bir konser programı içeren “ZUBİZU Harbiye Açıkhava Konserleri” geri sayıma başladı.

Kültür-Sanat

Harbiye Açıkhava Konserleri ZUBİZU ile devam ediyor! Romantik şarkılarıyla kitleleri kendisine hayran bırakan Fransız şarkıcı Dany Brillant, 6 Ekim Cuma günü İstanbullu sevenleriyle hasret giderecek.


90’ların başında Paris’te sanatın kalbinin attığı küçük kafelerde başlayıp, tüm dünyaya yayılan şarkılarıyla Brillant, sevenlerine unutulmaz bir akşam yaşatacak.

Seyahatleri ve turneleri boyunca da gittiği Havana, Küba, Latin Amerika, Londra ve tüm Avrupa’da etkilendiği ritimleri de müziğiyle harmanlayan Brillant, kulakların pasını silecek.

Açıkhava’nın büyülü atmosferinde müzik şöleni verecek olan Dany Brillant, kült şarkıları "Suzette", "Quand je vois tes yeux", "Laissez-nous passer", "Tant qu’il y aura des femmes"in yanı sıra 2014’te çıkardığı son albümü “Le dernier romantique”ten şarkılarla aşkın her halini anlatacak.

Ardından 8 Ekim Pazar günü güçlü yorumuyla Ferhat Göçer ve ENBE orkestrası uzun süre hafızalardan silinmeyecek bir müzik şöleni verecek!


11 Ekim Çarşamba günü ise mikrofon, sahnedeki birliktelikleriyle müzikseverleri büyüleyen ikili Bülent Ortaçgil ve Birsen Tezer’de olacak.


12 Ekim Perşembe günü, 1998 senesinde Harbiye Açıkhava’da 10 saat 55 dakika boyunca sahnede kalıp 139 şarkı seslendirerek dünya rekoru kıran Haluk Levent, en sevilen şarkılarını seslendirecek.

Konserler maratonu, 13 Ekim Cuma günü, enerjik sahnesi ve dillere pelesenk olan şarkılarıyla binleri coşturmaya hazırlanan Kenan Doğulu ile devam edecek.


ZUBİZU Harbiye Açıkhava Konserleri’nin kapanışı ise gönüllere taht kuran Athena’dan olacak!"ZUBİZU Harbiye Açıkhava Konserleri” Etkinlik Takvimi:

6 Ekim Danny Brillant
8 Ekim Ferhat Göçer & ENBE Orkestrası
11 Ekim Bülent Ortaçgil&Birsen Tezer

12 Ekim Haluk Levent
13 Ekim Kenan Doğulu
14 Ekim Athena


Hava muhalefeti dolayısıyla ertelenen MUUD konserleri ise;

4 Ekim Berkay
5 Ekim Teoman
7 Ekim Şebnem Ferah
15 Ekim Sibel Can
18 Ekim MFÖ

Bunlarda ilginizi çekebilir: