Harbiye'de Şebnem Ferah'la muhteşem kapanış!

Türk Rock Müziği’nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah, Cumartesi geccesi (22 Ekim) Açıkhava’da yağan yağmura rağmen fırtınasını estirdi!

Kültür-Sanat

Harbiye'de Şebnem Ferah'la muhteşem kapanış! ‘Best of Harbiye’ konserinin finalini yapan Ferah: “Dostlar hoşgeldiniz. Bu havada, üstelik bu yaz burdaki 3. konserim olmasına rağmen geldiniz, teşekkür ederim. Çeşitli anlamlar içeriyor bu konser. Açıkhava’da son konserim olabilir bu konser. Bu gece tadını çıkarmaya kararlıyız. Siz de tadını çıkarın” dedi ve unutulmayacak bir konsere imza attı!

Etkileyici sahne performansına, gitar çaldığı ‘Ya Hep Ya Hiç’ şarkısıyla başlayan Şebnem Ferah, ‘Kalbim Mezar’ ‘Birileri Var’ gibi dillerden düşmeyen şarkılarının bulunduğu ‘best of’ repertuarıyla Açıkhava’daki müzikseverleri yine kendisine hayran bıraktı!

Hiç ara vermeden 3 saat sahnede kalan Şebnem Ferah her şarkısına alkışlar ve ıslıklarla başladı, yine alkışlar ve ıslıklarla bitirdi!

Şebnem Ferah’a Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde yıllardır birlikte aynı sahneyi paylaştığı Ozan Tügen(klavyeler), Metin Türkcan(gitarlar), Buket Doran(bas gitar), Aykan İlkan(davul) ve Ceren Tügen(vokal) eşlik etti!

Ferah’ı izlemeye gelenler arasında yer alan Kenan Doğulu, Beren Saat, Koray Candemir, Fatma Turgut, Harun Tekin, Ogün Sanlısoy, Janset, Demet Kutluay, Gülay Afşar, Jülide Ateş, Arzu Kaprol, Özge Fışkın, İzzet Öz oturdukları yerden şarkılarına eşlik ettiler.


Madonna sorusu
Beren Saat ve Kenan Doğulu, neşeli halleriyle dikkat çekti. Kürk Mantolu Madonna’yı oynayacağı yönündeki haberlere gülerek “Dans derslerine başladım” diyen oyuncu, geçen hafta gündem olan ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabıyla ilgili tartışmalara atıf yaptı.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: