HARBİYE'DE VOLKAN KONAK RÜZGARI!

Şehit haberleriyle sarsıldığımız günlerde Harbiye'deki konserini iptal etmeyen ve "Şarkılarımla memleketime moral vermeye çalışacağım" diyen Konak'ı beş bin kişi izledi.

Magazin

HARBİYE'DE VOLKAN KONAK RÜZGARI! Karadeniz müziğinin ünlü ismi Volkan Konak Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi'nde konser verdi. Şırnak'ta 10 askerin şehit olmasının ardından konserini iptal etmeyen ve "Şarkılarımla memleketime moral olmaya çalışacağım" diyen Konak'ı yaklaşık beş bin kişi izledi.

20 YAŞINDA ÖLMEK...
Kuzey'in oğlu, konserine "Pazartesi olmasına rağmen burayı dolduran binlerce sevenime teşekkür ediyorum" diyerek başladı. Konserinde 'Hem Okudum Hem de Yazdım', 'Yarim Yarim', 'Cerrahpaşa' gibi şarkılarını seslendirdi. Geccede hayatını kaybeden 10 Mehmetçik'i de anan şarkıcı şöyle konuştu: "Siz 20 yaşında ölmek ne demek bilir misiniz? 20 yaşında bir insan öldüğü zaman, anne ve babasıyla doyasıya kahvaltı yapamayacak, sevgilisi olmayacak. En sevdiği arabası olmayacak. 20 yaşında ölmek ciddi iş. Ağır bir vebal." Sanatçı, kanserden kaybettiği babasını unutamadığını da söyleyerek duygularını şöyle ifade etti: "Hayatta Yaradan'dan hiç bir şey istemedim. Ne zaman ki babam hasta oldu, o zaman yalvardım ama babam öldü. Bu dünyayı döndürenden bir daha asla bir şey istemeyeceğim. Çünkü kırgınım..." Konak konserinde geçtiğimiz ay ameliyat olan Neşet Ertaş'a şifa dileyerek "Onu kaybedersek, bilin ki o gecce ağlayacağım. O benim kara aşkım" dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: