Harbiye'de yaz başlıyor!

2016 yazının ilk konserleri başlıyor! Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri’nde sırasıyla Duman, Şebnem Ferah, MFÖ, Teoman sahne alacak!

Kültür-Sanat

Harbiye'de yaz başlıyor! Geri sayım başladı! İstanbul’da yaz gecelerine damga vuran etkinliklere ev sahipliği yapan Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi, “Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri” ile yaz sezonunu açacak! 5 akşam sürecek konser maratonunda İstanbullular müziğe doyacak!

16-25 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan konserlerde, performanslarıyla küçük büyük herkesin beğenisini kazanan, Türkiye’nin en önemli sanatçılarının özel repertuarlarıyla onbinlerce müziksever ile buluşacak.


“Vodafone Red Harbiye Açıkhava Konserleri”, şarkıları dillerden düşmeyen Duman grubuyla start verecek. Yıldızlar altındaki konserler dizisi, Türk Rock Müziği’nin güçlü kadın vokali Şebnem Ferah’ın fırtınalar estirecek performansı ile devam edecek.


Türk Pop Müziği’nin babaları olarak bilinen MFÖ, şarkılarını yüzlerce seyirciyle birlikte tam da ‘Babalar Günü’nde söyleyecek! Ardından mikrofon, her şarkısıyla hit olan Teoman’da olacak!


Konserleri’nin etkinlik takvimi:

16 Haziran 2016 Perşembe Duman
18 Haziran 2016 Cumartesi Şebnem Ferah
19 Haziran 2016 Pazar MFÖ
24 Haziran 2016 Cuma Teoman
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: