Harbiye’nin kraliçesi Ebru Gündeş oldu!

Türk müziğinin en önemli isimlerinden Ebru Gündeş, haftasonu BKM organizasyonuyla gerçekleştirdiği 8’inci ve son konseriyle bu yıl için Harbiye Açıkhava sezonunu kapattı. Sahneye Tom Ford imzalı payetli elbisesi ile çıkan Gündeş, ilk şarkısından son şarkısına kadar tüm repertuvarını alanı dolduran binlerle birlikte söyledi.

Kültür-Sanat

Harbiye’nin kraliçesi Ebru Gündeş oldu! “Araftayım”, ‘’ Kızıl Mavi’’, "Tanrı Misafiri", “Sen Allahın Bir Lütfusun” ve “Fırtınalar” gibi sevilen şarkılarının yanı sıra, yeni albümünün hitlerine de sahnede seslendirdi.

Kendisi için açılan onlarca pankartı gören Gündeş, “Sizleri çok seviyorum EGFC (Ebru Gündeş Fan Club)” sözleriyle sevenlerine teşekkür etti. “Telafi”, “Çingenem”, “Cennet”, “Meyhaneci”, “Yaparım” ve “Seni İstiyorum” parçalarında tempoyu artıran Gündeş’e, farklı kostüm ve koreografilerle 4 dansçı eşlik etti.


Konserin ikinci yarısında Olimpia Sanchis tasarımı siyah-beyaz bir tulum tercih eden Gündeş,“Çağırın Gelsin”, “Ben Olmayınca”, “Senin Olmaya Geldim”, “Tanrım Nerden Sevdim” gibi romantik parçaları yine seyircisiyle birlikte söyledi.

“Sen Yoluna Ben Yoluma” , “Yaparsın Bilirsin” ve “Seni İstiyorum” şarkılarıyla eğlenceyi doruğa çıkaran ve geceyi noktalayan Ebru Gündeş, 40 şarkı seslendirdiği gecede, sahne hakimiyeti, enerjisi, sesi ve güzelliğiyle herkesi büyüledi.

Özellikle konserin son bölümünde vokalisti Anıl Can’ın güçlü yorumu ve dans showu ile konser daha da hareketlendi. Birbirinden ünlü isimin katıldığı gecede tanıdık simalar arasında Necati Akpınar, Erkan Can, Pervin Ersoy, Nurdan Sever, Sıla Sarıöz gibi isimler vardı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: