Harry Potter’dan Simpsonlar’a

Daniel Radcliffe, ABD’de 1989’dan beri yayınlanan animasyon dizisi The Simpsons’a (Simpsonlar) konuk seslendirmeci olarak katılacak.

Kültür-Sanat

Harry Potter’dan Simpsonlar’a Harry Potter filmleriyle ünlenen İngiliz oyuncu Daniel Radcliffe, ABD’de 1989’dan beri yayınlanan animasyon dizisi The Simpsons’a (Simpsonlar) konuk seslendirmeci olarak katılacak.

24 sezonu geride bırakan dizide ilk olarak 2010’da seslendirme yapan 24 yaşındaki Radcliffe 25’inci sezonda ikinci kez dizi için seslendirme yapacak.

2010’da bir vampiri seslendiren Radcliffe, Fox Kanalı’nda yayınlanan dizinin yeni sezonunda Simpson Ailesi’nin üyelerinden Bart’la arkadaşlık eden bir karakteri seslendirecek.

ABD’li oyuncu Eva Longoria da sevilen dizinin konuk seslendirmeci kadrosuna katılan ünlüler arasında yer alıyor. 25’inci sezonunda ABD’li şarkıcı Mariah Carey başka bir animasyon yapım “American Dad”de seslendirme yapacak; ABD’li oyuncu Ashton Kutcher ise Family Guy’a sesiyle konuk olacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: