HARUN KOLÇAK, SEZEN'İ KIZDIRACAK!

Annesini kaybettiğinde Sezen Aksu'nun kendisini aramadığını söyleyen Harun Kolçak: "Onun benimle bir derdi var, ben Sezen Aksu kabilesinden değilim."

Magazin

HARUN KOLÇAK, SEZEN'İ KIZDIRACAK! Ünlü müzisyen Harun Kolçak, Sezen Aksu'yu vefasızlıkla suçladı, zehir zemberek açıklamalar yaptı. Ayakligazete.com'un haberine göre, geçtiğimiz gün Aysel Gürel'i anma gecesine katılan Harun Kolçak, geçtiğimiz ay annesi Özcan Kolçak'ı kaybettiğini ve Sezen Aksu'nun kendisini aramadığını, ayrıca yeni albümüne koymak için şarkı istediğini ancak Sezen Aksu'nun reddettiğini öne sürdü. Harun Kolçak, 1991'de ilk albümü 'Beni Affet'te yer alan 'Yıllar' adlı şarkısını 'Best Of' albümüne koymak için Sezen Aksu'dan izin istediğini söyledi.

Sezen Aksu'nun benimle sorunu var

Harun Kolçak, artık Sezen Aksu'yla görüşmediğini söylerek sebebini şu sözlerle anlattı: "Benim sorunum yok ama onun benimle var, bana şarkılarını vermiyor. Yeni albümüme "Yıllar" şarkısını koymak istiyordum, vermedi. Onun kendisiyle bir derdi var herhalde.Tavrına bir anlam veremedim. O yüzden hakkında konuşmak da anlamsız."

"Sezen benim değil ben Sezen'in ustası olabilirim"

Sezen Aksu'nun öğrencisi olarak anılmaktan duyduğu rahatsızlığı da ifade eden Harun Kolçak, "Ancak ben Sezen'in ustası olabilirim"" dedi ve Sezen Aksu'nun müzikalite anlamında yetersiz olduğunu söyleyerek, "Sezen Aksu benim ustam olacak müzikaliteye sahip değil. Benim ustam Onno Tunç. Ben müzik hocasıyım, Sezen benim ustam olamaz, ben onun ustası olabilirim. Bu bir eleştiri değil. O popun kraliçesi olabilir ben pop müzikle alakalı değilim, müzisyenim" dedi.

"Sezen Aksu'nun ecinni kabilesinden değilim"

Sezen Aksu'nun sık sık bir araya geldiği ve destek olduğu sanatçılara da büyük tartışma yaratacak bir gönderme yapan Harun Kolçak, "Ben Sezen Aksu kabilesinden değilim. Ecinni takımından değilim" dedi. Sezen Aksu'nun bir dönem borçlarını ödediğini de kabul eden Harun Kolçak, bu konuda da ilginç bir yorum yaparak, "Borçlarımı ödedi ve ödemek zorunda. Ben de onun için çok şey yaptım hayatta. Kızgın değilim ama ondan beklediğim davranışı göremediğim için üzüldüm. Ben bir ay önce annemi toprağa verdim. Bırakın beni, babam Eşref Kolçak'a bile baş sağlığı mesajı bırakmadı. Vefalı gözüküyor ama Eşref Kolçak'a bir telefon açmalıydı" diye konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: